Müşteri Hizmetleri
0 232 262 6336
GSM Destek
0 542 617 1221
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
0 542 617 1221
E-mail Destek
izmirizmirtur@gmail.com
Farklı Tur İste
Farklı Tur İste
Haftanın Ürünleri
Bizden Haberler
Anket
Web sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
İstatistik
Günlük Ziyaretçi : 41
Toplam Ziyaretçi : 45327
Kategoriler / YURT DIŞI TURLARIMIZ / BALKAN TURU / BALKAN SEVDASI (8 Gün/8 Gece-7 Gece Otel Konaklamalı)
BALKAN SEVDASI (8 Gün/8 Gece-7 Gece Otel Konaklamalı)
Fiyat
: 830,00 € KDV Dahil
Bu ürün daha önce 196 kere ziyaret edildi.
• Yeni Ürün
Bu Ürünü Paylaş :
Yorum Yap
Online Sipariş Verin
Whatsapp İle Sipariş Verin

Ürün Özellikleri

B A L K A N    S E V D A S I

 

BAŞTAN BAŞA BALKANLAR

İZMİR HAREKETLİ 

Tüm Çevre Gezileri, Ekstra Turlar, Akşam Yemekleri, Balkan Gecesi Dahil!

HER ŞEY DAHİL KONSEPT!!!

Sunexpress Havayolları ile

Vizesiz

7 Gece / 8 Gün   

4* Oteller

***Her Pazar Hareket***

Kuzey Makedonya –Kosova– Sırbistan – Bosna Hersek – Karadağ- Arnavutluk

 

 

 

 

1.Gün:  İZMİR - ÜSKÜP - BELGRAD 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı gidiş terminali Sunexpress Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile 22:10’da buluşma (Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece) . Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Sunexpress Havayolları’nın XO896  sayılı uçuşu ile saat 01:10’da Üsküp’e hareket. Yerel saat ile 01:35’de Üsküp’ e varış. Varışımıza istinaden, bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Sırbistan`ın başkenti Belgrad’a hareket. Varışımıza istinaden, canlılığın ve hareketliliğin yeni sembolü Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuz başlıyor. Türk döneminin muhteşem oyma tavanları ile süslü Eski Saray, Sava Nehrinin Tunaya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmedin uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni sultan Süleymana nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşanın türbesi, Bayraklı Camii turumuzda görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

Belgrad Şehir Turu Dahil!  

Sabah Kahvaltısı: Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği:Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama:Queens Astoria Design Hotel vb. -BELGRAD 

Para Birimleri: Üsküp – Makedon Dinarı (Ortalama Kur 1 Euro: 61,49 MKD) / Sırbistan- Sırbistan Dinarı (Ortalama Kur 1 Euro: 117,23 RSD)
Rota:Üsküp – Belgrad 432 KM,  
Otele Giriş Saati:Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini:  08:00

 

2.Gün:  BELGRAD –SARAYBOSNA 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ve odalarımızın boşaltılmasının ardından Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna`ya hareket. Varışımıza istinaden asırlar boyunca Balkanların kültür başkentliğini yapmış, 1914te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinandın Sırplar tarafından burada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşının çıktığı yer olmuş, 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnakların kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosnada panoramik şehir turumuzu başlıyor. Şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914te Franz Ferdinand suikastinin gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binaları bulunmaktadır. Ardından otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Saraybosna Şehir Turu Dahil!  

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 

Öğle Yemeği:Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 

Konaklama:HOTEL HOLİDAY vb. - SARAYBOSNA 

Para Birimleri: Sırbistan- Sırbistan Dinarı (Ortalama Kur 1 Euro: 117,23 RSD) / Bosna Hersek- Convertible Mark (Ortalama Kur 1 Euro: 1,95 KM)
Rota: Belgrad–Saraybosna 285 KM,  
Otele Giriş Saati:Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00

 

3.Gün:  SARAYBOSNA – MOSTAR – BLAGAJ – POÇİTEL – TREBİNJE 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ve odalarımızın boşaltılmasının ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Mostar’a hareket ediyoruz. Mostar Köprüsü, 1557 yılında Mimar Hayreddin tarafından inşa edilmiş olup, Osmanlı mimarisinin eşsiz bir örneğidir. Öyle ki, köprü, 1992 yılında yaşanan savaş sırasında Hırvat topçuları tarafından yıkıldı. Ardından Türkiye Cumhuriyetinin büyük destekleriyle, 2004 yılında yeniden inşa edilerek hizmete açıldı. Mostar Köprüsünün bu yeniden doğuşu, tarih ve kültür açısından önemli bir anıtın kaybolmasının ardından gerçekleşmiş önemli bir restorasyon olarak kabul edilir. Mostar Köprüsünün ardından, Koski Mehmet Paşa Camii sıradaki durağımız. Turumuzun ardından Blagaj’a doğru devam ediyoruz. Avrupanın en güçlü su kaynağı olan Buna Nehrinin doğduğu yer olan Blagayı ziyaret ediyoruz. Blagaj Tekkesi, Osmanlı mimarisi ve Akdeniz tarzının etkileriyle 1520li senelerde inşa edilmiştir ve Bosnalılar tarafından millî anıt kabul edilir. Blagajda vereceğimiz serbest zamanın ardından, Poçitel’e hareket. Tarihi dokusunu koruyan ve Türk Köyü olarak anılan Poçitelde 16. yüzyılda Osmanlılar tarafından inşa edilen eserleri göreceğiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  

Blagaj Turu Dahil! / Poçitel Turu Dahil! / Mostar Turu Dahil!

Öğle Yemeği:Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama:HOTELLEOTAR vb. -TREBİNJE 

Para Birimleri: Bosna Hersek- Convertible Mark (Ortalama Kur 1 Euro: 1,95 KM)
Rota:Saraybosna – Mostar – Blagaj – Poçitel – Trebinje 242 KM,
Otele Giriş Saati:Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00

  

4.Gün:  TREBİNJE– KOTOR – BUDVA – İŞKODRA 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ve odalarımızın boşaltılmasının ardından Adriyatik Denizinin incisi ve dünyanın en genç ülkelerinden biri olan Karadağa hareket ediyoruz. İlk durağımız, orta çağ havasını soluyabileceğiniz, Balkanların fiyortlarıyla ünlü Kotor. Eski Şehir-Kalede gerçekleştireceğimiz turumuz ile bu tarihi kasabayı keşfedeceğiz. Ardından, rotamızı muhteşem sahilleri ve renkli gece hayatı ile Balkanlar`ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva’ya çeviriyoruz. Panoramik olarak yapılacak olan turumuz sonrası, geçmişte balıkçıların yaşadığı adanın kamulaştırılması ve daha sonra Singapurlu bir multi-milyardere satılmasıyla turizme kazandırılan muazzam St. Stefanı tepeden görme fırsatı yakalıyoruz. Ardından yolculuğumuza Arnavutluk cumhuriyetinin en eski yerleşim merkezlerinden biri olan İşkodra ile devam ediyoruz.  İşkodra’ya varışımızın ardından otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.  

Kotor Turu Dahil ! / Budva Turu Dahil ! 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 

Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır. 

Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 

Konaklama: HOTEL HOLİDAY vb. - İŞKODRA 

Para Birimleri: Karadağ- Euro
Rota:
Trebinje– Kotor – Budva – İşkodra 188 KM,  
Otele Giriş Saati:
Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini:20:00

 

5.Gün:  İŞKODRA – PRİZREN – PRİŞTİNA - ÜSKÜP 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ve odalarımızın boşaltılmasının ardından Kosova Cumhuriyeti’nde ki ilk durağımız Prizren. Varışımız ile birlikte Mimari silueti ve 5 vakit minarelerinden yükselen ezan sesleri, yol ve dükkân levhalarındaki Türkçe ibareleri ile hemen ilk görüşte Anadolu Osmanlı kenti intibaını veren Prizrende Sinan Paşa Camii, Halveti Tekkesi, Bayraklı Camii, Mehmet Paşa Hamamı görülecektir. Serbest zamanın ardından Priştina’ya doğru hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yapacağımız panoramik şehir turumuzda Germia Parkı, Kosova Müzesi, Osmanlıların 15. yüzyılda yaptırdığı Fatih Sultan Mehmed Camii, 18. yüzyıl eseri Yaşar Paşa Camii ve 1389 Kosova Muharebesi sonucu Kosova Ovasında öldürülmüş Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigârın türbesi göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Üsküp’e Hareket ediyoruz. Akşam eşsiz balkan müzikleri ve yemekleriyle süslenmiş, folklör ekibinin yöresel dans Showları ile eşsiz Balkan gecesi turumuz gerçekleşecektir. Geceleme Üsküp’de otelimizde. 

Prizren Turu Dahil ! / Priştine Turu Dahil ! 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 

Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır. 

Akşam Yemeği:Yerel restoranda, yemekli, eğlenceli, folklör gösterileri ile süslenmiş Balkan Gecesi’nde alınacak olup TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR. 

Konaklama: NEW STAR HOTEL vb., HOTEL VLAHO vb., HOTEL GOLD vb. - ÜSKÜP 

Para Birimleri: KOSOVA – Euro / Kuzey Makedonya– Makedon Dinarı (Ortalama Kur 1 Euro: 61,49 MKD) 
Rota: 
İşkodra – Prizren – Priştina - Üsküp  357 KM
Otele Giriş Saati:
Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini:19:00

 

6.Gün:  ÜSKÜP – TETOVA- KALKANDELEN – RESNE – MANASTIR – OHR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ve odalarımızın boşaltılmasının ardından Ohrid’e hareket. Yol üzerinde Tetova(Kalkandelen)’ de duruyor Alaca Camii ziyaret ediyoruz. Sonrasında Ohrid’e yolculuğumuza devam ediyoruz. Yine Yol üzerinde önce Manastır ve sonrasında Panoramik Resne turumuzu geçekleştiriyoruz. İlk durağımız olan Manastır (Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Camii’ yi, ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan Resne’li Niyazi’nin Sarayını panoramik olarak görüyoruz. Turumuzun ardından Ohrid’e varış. Geceleme ve Akşam yemeği Ohrid’de otelimizde.

Tetova Turu Dahil ! / Kalkandelen Turu Dahil ! / Resne -Manastır Turu Dahil ! 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 

Konaklama:HOTEL DRİM vb. - OHRİD 

Para Birimleri: Kuzey Makedonya– Makedon Dinarı (Ortalama Kur 1 Euro: 61,49 MKD) 
Rota:Üsküp – Manastır - Ohrid 243 KM,  
Otele Giriş Saati:Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00

 

7.Gün:  OHRİD– ÜSKÜP 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ve odalarımızın boşaltılmasının ardından, Kuzey Makedonyanın başkenti ve en büyük şehri olan Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han ve Taş Köprü bulunmaktadır. Ardından Vardar Nehrinin kıyısından ve nehrin karşı tarafında bulunan Türk ve Yahudi mahallelerini seyrederek yürüyüşümüze devam ediyoruz. Yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı’nı, Osmanlı Köprüsü’nü ve Davut Paşa Hamamını panoramik olarak görüp, Türk çarşısına giriyor ve Üsküp’ün sembol eserlerinden biri olan, 16. yüzyılda inşa edilmiş Saat Kulesini, 14. yüzyılda yapılmış erken dönem camilerimizden Sultan Murat Cami ve yine aynı yüzyıldan kalma İsa Bey Cami görüyoruz. Ardından Bölgenin en güzel coğrafi güzelliklerinin buluştuğu Matka kanyonuna doğru hareket ediyoruz. Bu doğa harikasında yapacağımız yürüyüşümüzde ayrıca Matka Gölü’ nü görme imkanı bulacağız. serbest zaman ve transfer saatimize bağlı olarak havalimanı transfer. 

Matka Kanyonu / Matka Gölü Turu Dahil ! 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 

Öğle Yemeği:Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği:  Yerel restoranda alınacak olup, tur ücretine dahildir. 

Para Birimleri: Kuzey Makedonya- Makedon Dinarı (Ortalama Kur 1 Euro: 61,49 MKD)
Rota:Ohrid – Üsküp 173 KM,

 

8.Gün:  ÜSKÜP – İZMİR 

Siz değerli misafirlerimiz ile birlikte Üsküp Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz.  Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Sunexpress Havayolları’ nın XO897 sayılı seferiyle 02:25 ’de İzmir’e hareket edeceğiz. 04:45’de  İzmir Adnan Menderes Havalimanına varış turumuzun sonu. Eve hoş geldiniz!

 

Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler  

 • Sun Express Havayolları ile İzmir - Üsküp - İzmir parkurunda AKTARMASIZ DİREKT gidiş dönüş uçak biletleri
 • 4* Otel Kategorisinde 1 Gece Ohrid, 1 Gece Podgorica veya İşkodra , 1 Gece Trebinje  veya Medjugorje , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad , 1 Gece Üsküp olmak üzere toplam 6 gece konaklama
 • 6 adet Sabah kahvaltısı    7 adet Akşam Yemeği
 • Programda Belirtilen tüm transferler  Programda belirtilen şehir turları
 • Yemekli, Eğlenceli, Folklör Gösterileri ile süslenmiş Balkan Gecesi
 • Poçitel Turu  * Blagaj Turu  * Mostar Turu * Kotor – Budva Turu  * Prizren – Priştine Turu
 • Tetovo (Kalkandelen Turu)  * Resne Turu  * Manastır Turu  * Matka Kanyonu Turu
 • Matka Gölü Turu * Gümrük Vergileri  * Şehir vergileri  *Tüm otoban, otopark ve check-point giderleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler 

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 150.-TL
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar): 15.-Eur
 • Seyahat sigortası (66-75 yaş arası): 30.-Eur
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • İptal Güvence Paketi: 50 EUR (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihinden 16 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)

 

   4** OTELLER         2-3 KİŞİLİK ODA      TEK KİŞİLİK ODA FARKI       3-12 YAŞ ÇOCUK      0-2 YAŞ ÇOCUK

                                       KİŞİ BAŞI

30.08/06.09 / 2024        830 EURO                        200 EURO                            739 EURO                   150 EURO

22-29 / 09 / 2024          830 EURO                        200 EURO                            739 EURO                   150 EURO      

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR

 

 • İZ-İZ TOUR , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
 • Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 15 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da metro ile gerçekleştirilebilir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ ler den fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce İZ-İZ Tour tarafından bilgi verilecektir.
 • İZ-İZ Tour, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
 • T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Gerekli evrakların vize başvurusu sırasında konsolosluğa teslim edilmesine rağmen, konsolosluğun neden belirterek veya neden belirtmeksizin vize reddi vermesi, tur hareket tarihinden sonraki bir tarihe vize başlangıcı vermesi mümkündür. Başvurulmuş vize hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibi durumlardan Outgoing Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
 • T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiyeden havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
 • Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Outgoing Tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
 • -Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • -18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsızhale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından İZ-İZ Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

 

 

 

 

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği yoktur.

Yorumlar (0)

Bu ürün için hiç yorum bulunmamaktadır.
YURT DIŞI TURLARIMIZ Kategorisine Ait Benzer Ürünler
7 - 16 EKİM 2024 MEGA KÜBA TURU
2950,00 $ KDV Dahil
16 - 24 HAZİRAN 2024 KURBAN BAYRAMI ÖZEL MISIR TURU ( 7 GECE OTEL 9 GÜN)
1750,00 $ KDV Dahil
21-30 EYLÜL VİZESİZ FAS BÜYÜK TURU 9 GÜN 7 GECE OTEL
1350,00 € KDV Dahil
24 EYLÜL - 2 EKİM 2024 BÜYÜK MISIR TURU
1650,00 $ KDV Dahil
ARA TATİLE ÖZEL MISIR TURU
1650,00 $ KDV Dahil
08 - 16 AĞUSTOS 2024 VİZESİZ BALKAN TURU
830,00 € KDV Dahil